OZVUČENÍ, OSVĚTLENÍ, TECHNIKA


Naše hudební skupina disponuje kvalitní zvukovou aparaturou a osvětlovací technikou – ve vlastní režii, vhodnou k ozvučení a celkovému zajištění akcí malého a středního charakteru.
Zvukař a technik Nočních Můr Mirek Loučka začínal s muzikou (stejně jako jeho mladší bratr bubeník Jirka Loučka) už v raném dětství. Nejprve zkoušel tátovu knoflíkovou harmoniku a následně (v letech 1975-1980) navštěvoval školu hry na akordeon u p.Vrkoty v Čáslavi, kde absolvoval i řadu účinkování na besídkách a oslavách. Později se začal jako samouk věnovat hře na akustickou kytaru a následovalo vystupování v hospůdkách, u táboráků i na čundrech a kytarové hře se mohl věnovat i na vojně, kde v letech 1984-86 vytvořil s kamarády vojáky přátelský kvartet o dvou kytarách, base a banju. Zvuková technika bavila Mirka už od dětství a s klasickou zvukařinou začal po vojně, kdy se (v roce 1987) stal na několik let zvukařem známé chotěbořské bigbítové kapely KYVADLO. Následně Mirek spolupracoval jako alternativní zvukař se známými a uznávanými kolegy a jako výborný sluchař a technik zvukové i světelné aparatury výtečně ovládá.
Zvukovou a logistickou asistenci kapely zajišťuje Lucka Loučková, která ovšem mimo to také profesionálně zvládá „PR“ MANAGEMENT–FOTOGRAFOVÁNÍ-GRAFIKU-PROPAGACI. Lucie je nejen velmi muzikální (vždyť je také z rodu Loučků), ale má velký talent pro fotografii a převážně k práci s grafikou. Je autorkou například loga Nočních Můr, ale také plakátů a všech prezentačních materiálů. To všechno Lucka zvládá brilantně a s vysokou mírou kreativity, což vývoj a úspěchy Nočních Můr výrazně posiluje...a v této oblasti plánujeme hlavně v budoucnu velký rozvoj.

Pro velké sály, letní parkety a náročné akce vysoké úrovně zajišťujeme profesionální ozvučení našeho programu, včetně osvětlení scény, formou spolupráce s prestižními a osvědčenými agenturami, které mají velmi bohaté zkušenosti jak s akcemi typu plesů a obdobných společenských programů, tak se stylem rockových konzertů, festivalů a jiných hudebních událostí.